nasılsın
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
nasılsın

AnasayfaAnasayfa  kapıkapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Televizyon Yarışmasına En İlginç Başvuru

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
FLORA
admin
admin
FLORA

Yaş : 40 Kayıt tarihi : 01/06/08 Mesaj Sayısı : 621 Nerden : istanbul İş/Hobiler : çoook Lakap : geveze

Televizyon Yarışmasına En İlginç Başvuru Vide
MesajKonu: Televizyon Yarışmasına En İlginç Başvuru Televizyon Yarışmasına En İlginç Başvuru EmptyPaz Haz. 08, 2008 11:27 am

TV yarışmalarına katılmak birçoklarının rüyasını süslüyor..İşte sıradışı yarışmacı adayının başvurusu

Televizyon yarışmalarına katılmak ve para kazanmak birçoklarının rüyasını süslüyor. İşte böyle bir sıradışı vatandaş, ünlü bir yarışma sunucusuna çok ilginç bir mektup göndererek programa katılmak istedi. İşte Sıradışı yarışmacı adayının özgeçmişi.
Sıra dışı program ...'ın sıra dışı sıra dışı sunucusu .....'a sıra dışı bir fenomenden talep.

Sn. .... .....;

Yarışma programınızına renk katacak sıra dışı ve çizgi dışı kişiliği olan ve farklı özellikleri ve yetenekleri olan ben Ahmet Demir olarak farklılığımı aşağıda backround'ımda okuyabilirsiniz. Kişisel yetenek ve özelliklerim aşağıda.

1- dünyadaki 219 ülkenin 200 tanesinin başkentini bilirim.
2- Hafızam çok kuvvetli ve 95 adet telefon numarasını aklımda tutuyorum. 2 rakamlı sayıları anında toplarım.
3- 8 ayrı lisansta sayı sayarım.
4- Dünyayı çok yakından takip ettiğim için pek çok ülkenin plakalarını, para birimlerini ve devlet başkanlarını bilirim.
5- Rusça ve Fransızca biliyorum.
6- Herhangi bir kelimeyi anında tersten söylerim.

Geçmiş zamanda yaptığım sıra dışı olaylar şöyledir;

1- sarayburnu'ndan takım elbise ile denize atladım.
2- Almanya trenini 14 yaşındayken rayın önüne geçip kendime 20 metre kala durdurdum.
3- Taksi kiraladım. Taksinin içinde değilde üstünde bağdaş kurmul olarak yolculuk yaptım ( oturarak)
4- 3700 kere yere düşürmeden top sektiriyorum ( tüm vücudumla ve sadece omuz sağ-sol 250 defa topu düşürmeden sektirebilirim. Bununla ilgili kaset ve gazete küpürüm mevcuttur.)

ÖNEMLİ NOT :

Sn. ............ yöneticileri; yukarıda belirttiğim gibi daha başka da özelliklerim var. 3,5-4 ay önce programa kayıt oldum, hala çağırılmadım. Sn. .... .... hocama ve sizlere teşekkür ediyorum. Beni davet ederseniz ...... hocamla ben 2 fenomen olarak rayting rekoru kıracağımıza inanıyorum.
Kendimi vizyon, misyon olarak tarih, coğrafya, bilim, astronomi, spor, müzik ve aktüalite genel kültür olarak her alanda yetiştirdim. Bugün 43 yaşında olmama rağmen devam ediyorum. Sürekli her gün bilgi ve mantalik olarak kendimi yenileyip geliştiriyorum.

Adım : Ahmet Demir
Yaşım : 43
Medeni durum : yalnız yaşıyorum ( dualıntı
https://nasil.yetkin-forum.com

Televizyon Yarışmasına En İlginç Başvuru

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası