nasılsın
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
nasılsın

AnasayfaAnasayfa  kapıkapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

2008 KPSS BAŞVURU FORMU -LİSANS DÜZEYİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
nisan
coadmin
coadmin
nisan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 07/06/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden : hatay İş/Hobiler : yaşamak Lakap : azcık deliyim

2008 KPSS BAŞVURU FORMU -LİSANS DÜZEYİ Vide
MesajKonu: 2008 KPSS BAŞVURU FORMU -LİSANS DÜZEYİ 2008 KPSS BAŞVURU FORMU -LİSANS DÜZEYİ EmptyPaz Haz. 08, 2008 5:12 pm

2008 KPSS için bu yıl başvuru formları internetten erken yayınlandı.Öncelikle şunu söyleyeyim bu başvuru koşulları lisans adayları için.
Lisans adayları için başvuru tarihleri için son gün 9 mayısdır.
Önlisans ve Ortaöğretim mezunlar için ise başvurular 26.05.2008 -27.06.2008 tarihleri arasındadır. (buna açıköğretim ler dahil)

Bu yıl başvuru ücretleri : Sadece cumartesi oturumuna girecek olanlari çin 35 ytl. Dieğr her oturum için 10 ar ytl. yani tüm oturumlar 65 ytl tutmaktadır. paraları ziraat,garanti,vakıf,halk bankalarına yatırabilirsiniz..

2008 KPSS BAŞVURU FORMU -LİSANS DÜZEYİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası