nasılsın
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
nasılsın

AnasayfaAnasayfa  kapıkapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Büro-Web Hizmetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
fthz
coadmin
coadmin
fthz

Erkek
Yaş : 38 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 103 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

Büro-Web Hizmetleri Vide
MesajKonu: Büro-Web Hizmetleri Büro-Web Hizmetleri EmptyPerş. Ekim 16, 2008 5:50 pm

Öğrencilerimiz, AÖF Bürolarından alabilecekleri hizmetlerden bazılarını, http://aofburo.anadolu. edu.tr adresinde yayınlanan Büro-Web sitemizden yararlanarak da karşılayabilmektedirler.

Büro-Web Sitesi aracılığıyla öğrenciler, adres, büro, sınav merkezi, telefon no değişikliği, öğretim yılı basında ders kitaplarının neler olduğunu, sınav dönemine yakın zamanlarda sınava giriş bilgi ve belgelerini ve sınav bitiminden yaklaşık bir ay sonra girdikleri sınavlarda derslerden aldıkları notları edinebileceklerdir. Kayıt bilgileri, öğrenim durumu, derslerden daha önce alınan sınav notları öğrenci katkı payı ve öğretim gideri ödemelerine yönelik bilgilerin de bulunduğu site, ayni zamanda e-posta alma ve gönderme işlevinin de yürütülmesine olanak tanımaktadır.

3. Büro-Web Şifresi

iktisat, isletme Açıköğretim Fakültelerine kayıt yap-tiran öğrencilerimiz bazı öğrencilik hizmetleri alabildikleri ve kendilerine ilişkin bilgileri izleyebildikleri "Büro-Web Sitesi" ne giriş için "Büro-Web Şifresi" verilmektedir. Büro-Web Şifresi, yeni kayıt yaptıran ve kayıt yenileten öğrenciler için geçerli olacaktır.

Şifrenin unutulması yada kaybedilmesi gibi durumlarda, AÖF bürosuna başvurularak yeni şifre edinilebilmekte, telefonla yada başka bir yöntemle şifre edinilememektedir. Bu nedenle site içindeki şifre hatırlatma kaydı ile ilgili bilgilerin dikkatle izlenmesi ve şifre hatırlatma kaydının yapılması son derece önemlidir
http://bilgibelge.tr.gg

Büro-Web Hizmetleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası